AHŞAP STAND

Şirketlere özel olarak tasarlanan tek sefer kullanılan mdflam, suntalam ve sunta malzemelerden ortaya çıkan Ahşap fuar standı, görsel olarak çok daha iyi bir konsept oluşturmakta. Bu stantlar tekrar montaj edilmek isteniyor ise profesyonel bir işçilik ile dağıtılarak depolanabilir. Sunta ile yapılan türlerine boya gerektirmeyen stantlar montajlanabilir.

Ahşap modeller içende suntalam seçenekler seri kurulmaktadır. Sadece düz hat şeklinde birleşme kısımların da çizgiler bulunur. Sunta modellerde ise montaj aşaması biraz daha mesaggatli olacaktır. Ham suntaların yüzeyine alçı çekilir ve alçı üzerinde istenilen renk boya seçenekleri ile tasarımlar oluşturulur.

Genel olarak bakıldığında Fuar alanları ticaretin en yoğun görüldüğü buluşma noktaları olmaktadır. Stant ihtiyaçlarının belirlenmesi aşamasında firmaların ürünlerinin hangi sayıda ve nasıl sergileneceğinin saptanması gerekmektedir. Bunun yanında ziyaretçileri durduracak detaylar araştırılmalı ve ürünlerin doğru şekilde sunulması sağlanmalıdır.